Размер:
A A A
Цвет: C C
Изображения Вкл. Выкл.
Обычная версия сайта
...
Yangilash: ...

Ish jadvali

Menyu
Hududiy kompleks xizmat ko‘rsatish markazlari
 Nomi Manzili Ish vaqti (Dushanba – Juma)
Amaliyot  100010, Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumani, Mo‘minov ko‘chasi 4a,e-mail: info_operu@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushliksiz)
Mirobod  100010, Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumani, Mo‘minov ko‘chasi 4a, e-mail: mirobod@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Qo‘qon  150702, Farg‘ona viloyati, Qo‘qon shahri, Turkiston ko‘chasi, 1-uy, e-mail: quqon@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Andijon  170111, Andijon viloyati, Andijon shahri, Paxtakor ko‘chasi, 11-uy, e-mail: andijon@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Buxoro  200114, Buxoro viloyati, Buxoro shahri, Zulfiya ko‘chasi, 20-uy, e-mail: buxoro@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Qashqadaryo  180100, Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri, Mustaqillik shohko‘chasi,  e-mail: qarshi@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Navoiy  210600, Navoiy viloyati, Karmana tumani, Yangi ariq QFY, e-mail:navoi@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Namangan  160103, Namangan viloyati, Namangan shahri, To‘raqo‘rg‘on ko‘chasi, 75-uy, e-mail: namangan@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Qoraqalpog‘iston  230100, Qoraqolpog‘iston Respublikasi, Nukus shahri, Islom Karimov ko‘chasi 102-uy, e-mail: nukus@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Samarqand  140100, Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Bo‘stonsaroy ko‘chasi, 36-uy, e-mail: samarqand@aloqabank.uz   9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Surxondaryo  190110, Surxondaryo viloyati, Termiz shahri, Alisher Navoiy ko‘chasi, 9a-uy, e-mail: termiz@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Xorazm    220100, Xorazm viloyati, Urganch shahri, Al-Xorazmiy shohko‘chasi, 106-uy, e-mail: xorazm@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Farg‘ona  150100, Farg‘ona viloyati, Farg‘ona shahri, Burxoniddin Marg‘inoniy ko‘chasi, 6a-uy, e-mail: fargona@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Jizzax  130100, Jizzax viloyati, Jizzax shahri, Sharof Rashidov ko‘chasi, 6-uy, e-mail: jizzax@aloqabank.uz  9:00 17:00 (Tushlik 13:00 dan 14:00 gacha)
Dashbord
Barcha muhim to‘lovlar va oʻtkazmalar bir joyda
Mavjud Google Play Yuklang App Store
«Zoomrad» mobil ilovasi
Barcha bank xizmatlaridan tez foydalnish uchun smartfoningiz bilan QR-kodni skaner qiling
Keshbek
Toʻlovlar va xatto pul oʻtkazmalari uchun qulay keshbek
Mavjud Google Play Yuklang App Store
«Zoomrad» mobil ilovasi
Barcha bank xizmatlaridan tez foydalnish uchun smartfoningiz bilan QR-kodni skaner qiling
Omonatlar
Onlayn omonatlarni oching
va jamgʻarmalaringizni koʻpaytiring
Mavjud Google Play Yuklang App Store
«Zoomrad» mobil ilovasi
Barcha bank xizmatlaridan tez foydalnish uchun smartfoningiz bilan QR-kodni skaner qiling
Korrupsiyaga qarshi kurashish
Asosiy Xarita bo‘yicha
Biz bilan bog’lanish
Kontakt-markazi 24/7
Ishonch telefoni
Ish tartibi: dushanba-juma 09:00-18:00
Sayt menyusi
Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by X