Filiallar

Filial nomi

Manzil

Telefon raqamlari

 

Joylashuvi

 

Amaliyot boshqarmasi

100047, Toshkent shahri, Mirobod tumani, Amir Temur shoh ko'chasi, 4-uy, e-mail: info_operu@aloqabank.uz

tel: +998 71 230-77-77
faks: +998 71 237-47-10

https://goo.gl/maps/AT8zbygZiG6LcbY17

Mirobod filiali

100010, Toshkent shahri, Shayxontohur tumani, Navoiy ko’chasi, 27-uy, e-mail: mirobod@aloqabank.uz

tel: +998 71 244-27-44

https://goo.gl/maps/nzEG8iPAeAP8UN1a7

Qo'qon filiali

150702, Farg`ona viloyati, Qo'qon shahri, Turkiston ko'chasi, 1-uy, e-mail: quqon@aloqabank.uz

tel: +998 73 543-33-55
faks: +998 73 543-33-55

https://goo.gl/maps/tjD4DJBLBZth7YUn6

Andijon filiali

170111, Andijon viloyati, Andijon shahri, Paxtakor ko'chasi, 11-uy, e-mail: andijon@aloqabank.uz

tel: +998 74 227-85-35
faks: +998 74 227-85-35

https://goo.gl/maps/8mXA3Tm4sMW2S4GH9

Buxoro filiali

200114, Buxoro viloyati, Buxoro shahri, Zulfiya ko'chasi, 20-uy, e-mail: buxoro@aloqabank.uz

tel: +998 65 223-27-44
faks: +998 65 223-23-54

https://goo.gl/maps/5LLXBjrD82pgPJ1j9

Qashqadaryo filiali

180100, Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri, Mustaqillik shohko'chasi, 7a-uy, e-mail: qarshi@aloqabank.uz

tel: +998 75 221-00-90
faks: +998 75 221-00-90 

https://goo.gl/maps/gQw9okczomPynC179

Navoiy filiali

210600, Navoiy viloyati, Karmana tumani, Yangi ariq QFY, e-mail:navoi@aloqabank.uz

tel: +998 79 539-99-99
faks: +998 79 532-27-09

https://goo.gl/maps/tWAUHptj65SZsvLN6

Namangan filiali

160103, Namangan viloyati, Namangan shahri, To'raqo'rg'on ko'chasi, 75-uy, e-mail: namangan@aloqabank.uz

tel: +998 69 233-29-46
faks: +998 69 233-29-46

https://goo.gl/maps/tYov5duEMEqHVLEv6

Qoraqalpog'iston filiali

230100, Qoraqolpog`iston Respublikasi, Nukus shahri, Islom Karimov ko’chasi 102-uy, e-mail: nukus@aloqabank.uz

tel: +998 61 222-03-18
faks: +998 61 222-03-20

https://goo.gl/maps/nKqhrWEP7TRHxdn19

Samarqand filiali

140100, Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Bo'stonsaroy ko'chasi, 36-uy, e-mail: samarqand@aloqabank.uz

tel: +998 66 231-10-00
faks: +998 66 231-59-00

https://goo.gl/maps/wNHhh1mGmVjaGNtK8

Surxondaryo filiali

190110, Surxondaryo viloyati, Termiz shahri, Alisher Navoiy ko'chasi, 9a-uy, e-mail: termiz@aloqabank.uz

tel: +998 76 224-12-94
faks: +998 76 224-26-62

https://goo.gl/maps/qmF4kD68iaM8c8wP6

Xorazm filiali 

220100, Xorazm viloyati, Urganch shahri, Al-Xorazmiy shohko'chasi, 106-uy, e-mail: xorazm@aloqabank.uz

tel: +998 62 228-82-01

https://goo.gl/maps/sTwjKC8nM31dX1Pu6

Farg`ona filiali

150100, Farg`ona viloyati, Farg`ona shahri, Burxoniddin Marg'inoniy ko'chasi, 69A-uy, e-mail: fargona@aloqabank.uz

tel: +998 73 244-44-55
faks: +998 73 244-44-55

https://goo.gl/maps/5GMb61c2t3ay6vp6A

Jizzax filiali

130100, Jizzax viloyati, Jizzax shahri,
Sh. Rashidov ko'chasi, 6-uy, e-mail: jizzax@aloqabank.uz

tel: +998 72 226-64-04
faks: +998 72 226-64-04

https://goo.gl/maps/LXwPiruSvprKQypbA

Sayt materiallaridan to`liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt www.aloqabank.uz manzili ko`rsatilishi shart.