Filiallar

Filial nomi
Filial rahbari
ismi sharifi
Manzil Telefon raqamlari
Xodjaqulov Akmal
Erkinovich
100047, Toshkent shahri, Mirobod tumani, Amir Temur shoh ko'chasi, 4-uy, e-mail: operu@aloqabank.uz tel: +998 71 230-77-77
faks: +998 71 237-47-10
Xolmuradov Akmal Tolmasovich 100060, Toshkent shahri, Mirobod tumani, Nukus ko'chasi, 22-uy, e-mail: mirobod@aloqabank.uz

tel: +998 71 255-80-08 faks:+998 71 255-51-59

Suleymanov Maqsud Inomovich 150702, Farg`ona viloyati, Qo'qon shahri, Turkiston ko'chasi, 1-uy, e-mail: quqon@aloqabank.uz tel: +998 73 543-33-55   faks: +998 73 543-33-55

Jalolov O'tkir Xurmatullaevich

710011, Andijon viloyati, Andijon shahri,
Paxtakor ko'chasi, 11-uy, e-mail: andijon@aloqabank.uz
tel: +998 74 227-85-35
faks: +998 74 227-85-35

Narziyev Nuriddin Nasriddinovich

705014, Buxoro viloyati, Buxoro shahri, K. Murtazoyev ko'chasi, 6а-uy, e-mail: buxoro@aloqabank.uz tel: +998 65 223-27-44
faks: +998 65 223-23-54
 O'roqov Jo'rabek To'ymurodovich (v.b.) 730000, Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri, O`zbekiston ko'chasi, 47-uy, e-mail: qarshi@aloqabank.uz tel: +998 75 223-07-77
faks: +998 75 223-07-77
Xudoyberdiev Asilbek Abduxamidovich 210600, Navoiy viloyati, Karmana tumani, Yangi ariq QFY, e-mail:navoi@aloqabank.uz tel: +998436 539-99-99
faks: +998436 532-27-09

Xodjimatov Muxtor Ubaydullayevich

160103, Namangan viloyati, Namangan shahri, To'raqo'rg'on ko'chasi, 75-uy, e-mail: namangan@aloqabank.uz tel: +998 69 233-29-46
faks: +998 69 233-29-46

Qoshjanov Omirzaq Tursinbayevich

230100, Qoraqolpog`iston Respublikasi, Nukus shahri, Do'stlik guzari, 102-uy, e-mail: nukus@aloqabank.uz tel: +998 61 222-03-18
faks: +998 61 222-03-20
Mamatqulov Tolib Rustamovich 140100, Samarqand viloyati, Samarqand shahri, Bo'stonsaroy ko'chasi, 36-uy, e-mail: samarqand@aloqabank.uz tel: +998 66 231-10-00
faks: +998 66 231-59-00

Zokirov Ulug'bek Xurramovich

190110, Surxondaryo viloyati, Termiz shahri, Alisher Navoiy ko'chasi, 9a-uy, e-mail: termiz@aloqabank.uz tel: +998 76 224-12-94
faks: +998 76 224-26-62

Abdullayev Muzaffar Yuldashevich

220100, Xorazm viloyati, Urganch shahri, Al-Xorazmiy shohko'chasi, 106-uy, e-mail: xorazm@aloqabank.uz tel: +998 62 228-82-01
faks: +998 62 224-82-08
Egamberdiyev Shuxratbek Kamolitdinovich 150100, Farg`ona viloyati, Farg`ona shahri, Burxoniddin Marg'inoniy ko'chasi, 69A-uy, e-mail: fargona@aloqabank.uz tel: +998 73 244-44-55
faks: +998 73 244-44-55
Yuldashev Sherzod Abdurashidovich
130100, Jizzax viloyati, Jizzax shahri,
Sh. Rashidov ko'chasi, 6-uy, e-mail: jizzax@aloqabank.uz
tel: +998 72 226-64-04
faks: +998 72 226-64-04

 

Sayt materiallaridan to`liq yoki qisman foydalanilganda veb-sayt www.aloqabank.uz manzili ko`rsatilishi shart.